Kolajen Güçlendiren Kırışıklık Karşıtı Niasinamid içerikli Krem 50ml

Doğal kolajen üretimini destekler
○ Oldukça etkili bir peptit, cildin doğal olarak yenilenmesine yardımcı olur ve yeni kolajen üretimini ve mevcut kolajen yapısının korunmasını destekler. Daha sıkı doku ve güçlendirilmiş bir cilt yapısı için idealdir.
○ BiollagenTM içeren yenilikçi formülasyonumuz, hayvan kolajenine kıyasla derinin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve bu nedenle oldukça yüksek bir verime sahiptir.
● Uzun süreli derin nem verir.
○ Mükemmel parlaklık için: Pentavitin ve hyaluronik asit gibi nemlendirici ve pürüzsüzleştirici aktif maddeler cilde anında yoğun nem sağlar. Cilt sıkılaşır, dolgunlaşır ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır.
○ Zengin, hassas bir şekilde eriyen kolajen kremidir.Krem-losyon dokusu cilt tarafından hızla emilir ve ciltte yumuşak ve beslenmiş bir his bırakır. Kendinizi lüks bakıma bırakın ve farkı hissedin!
○ Yüksek dozda kollajen krem ​​özellikle olgun, zorlu ciltler, normal ve kuru ciltler ile hassas ciltler, olgun ciltler ve karma ciltler için uygundur.
(Kolajen kremimiz ayrıca makyaj bazı olarak idealdir. Cildi pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve makyajın daha uzun süre kalıcı olması ve eşit şekilde parlaması için ideal bir temel oluşturur.)


Ana aktif bileşenler

 

BiollagenTM
Hayvan kolajenine vegan bir alternatif (Vegan Topluluğu'na kayıtlı). Patentli bir maya fermantasyon işlemi kullanılarak yapılır ve insan kolajenini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Daha doğrusu, bunlar insan kolajeninin (tip III) yapısıyla hemen hemen aynı olan düşük moleküllü kolajen peptidleridir.

 Hayvan kolajeninin aksine ne alerjik ne de dayanılmazdır.
Son derece düşük molekül boyutundan dolayı biolagen cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve bu nedenle yüksek seviyede aktif madde aktivitesine sahiptir. Orada hücre bölünmesini ve vücudun kendi kolajeninin üretimini uyarır.Nelere iyi gelir:
● Kırışıklık karşıtı etki
● UV'ye bağlı hücre hasarına karşı koruma sağlar
● Onarım etkisi
● artan esneklik
● daha fazla güç
● artan cilt nemi


DermicanTM
Daha sıkı bir cilt için yenilikçi bir yaşlanma karşıtı peptid. Ciltte kolajen ve lümikan oluşumunu uyarır. Her ikisi de hücre dışı matriste (ECM) bulunan önemli yapısal proteinlerdir. Bu, cilt hücrelerimiz için bir tür iskele görevi gördüğü için derinin sağlamlığı ve kalınlığı açısından önemlidir. Lumican'ın kendisi de kolajen liflerinin optimal düzeni ve kalitesi için önemli bir faktördür.
Dermican daha sıkı, daha yoğun bir cilde, daha fazla sıkılığa ve elastikiyete yol açar. Bu onu Biollagen'in en iyi tamamlayıcısı haline getirir ve dolayısıyla sinerji içinde çalışır.

Sepilift DPHPTM
Sepilift DPHP, çok aktif bir yaşlanma karşıtı bileşendir ve kimyasal olarak lipoamino asit olarak adlandırılır. 
Hidroksiprolin, kolajen liflerinde bulunan esansiyel bir amino asittir ve liflerin çapraz bağlanma yeteneğini yani kolajen liflerinin tipik yapısını sağlar. Sepilift DPHP, cilde kolajen sentezi için önemli yapı taşlarını sağlar ve mevcut kolajen yapılarını serbest radikallerden koruyarak ve kolajen liflerinin 3 boyutlu oluşumunu güçlendirerek korur.
Ayrıca Sepilift DPHP'nin etkileyici bir kaldırma etkisi vardır ve uzun süre düzenli kullanıldığında cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda cildin nem içeriğini daha uzun süre uzatarak daha dolgun, iyi nemlendirilmiş bir cilt ve daha yoğun, yeniden şekillenmiş bir cilt yapısı sağlar.


Pentavitin™
Ne yazık ki, cildin yüzey aktif maddelerle, hatta sadece suyla her temizlenmesinde, cildin kendi ve sağladığı nemin bir kısmı yıkanarak dışarı atılır. Birçok nemlendirici (örn. gliserin) suda yüksek oranda çözünür ve yıkama işlemi sırasında kolayca kaybolur.
Pentavitin, yenilikçi bir mekanizma sayesinde uzun süreli nemlendirme etkisine sahip olan ve ciltten kolayca yıkanmayan doğal bir şeker bileşiğidir. Cilde nüfuz eder, cildin kendi keratinine yapışır ve su deposu görevi görür. Aktif bileşen, yalnızca cildin doğal pul pul dökülme süreci yoluyla ciltten tekrar uzaklaştırılır.
Pentavitin, anında nem sağladığı ve aynı zamanda cildin daha derin bölgelerinde de çalıştığı için nemlendirici bakımda gerçek bir süper stardır. Cildin doğal nem dengesini korur ve cildin 72 saate kadar en iyi şekilde beslenmesini ve esnek kalmasını sağlar.

 

Hyalüronik asit 

Hem yüksek hemde  düşük moleküllü hyaluronik asit: cildin daha derin katmanlarında ve cilt yüzeyinde çalışır, nemi bağlar ve yumuşatıcı ve dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Düşük moleküllü hyaluronik asit aynı zamanda antioksidan etkiye sahiptir ve bu sayede cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar.

Niasinamid (B3 vitamini)
Niasin cildimiz için en önemli vitaminlerden biridir ve aktif bileşenler arasında gerçek anlamda çok yönlü bir maddedir. Hassas ciltler tarafından bile iyi tolere edilir, cildin kendi sebum üretimini düzenler, antioksidan etkiye sahiptir, cilt bariyerini güçlendirir, cildin kendi seramid ve kollajen üretimini teşvik eder ve ayrıca cildi güzelleştirir.
kullanım alanı
Zengin kolajen krem, daha sıkı, daha yoğun bir cildi hedefler ve bu nedenle olgun ve zayıf ciltler için idealdir. Mükemmel nemlendirme ve yumuşatma etkisi nedeniyle 30 yaş üstü kuru ve çok kuru ciltler için de idealdir.
Ürün Açıklaması
Başlangıçta hafif bir nemlendirici etkiye sahip olan, ancak kısa bir süre sonra emilen ve ciltte son derece yumuşak ve bakımlı bir his bırakan ve gerginlik hissini etkili bir şekilde gideren zengin, yumuşak krem-losyon dokusu.

 


Aksiyon modu
● Kollajen krem, vücudun kendi kollajen sentezini uyarması nedeniyle kalınlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.
● Kollajen yapı taşlarını sağlayarak doku oluşumunu ve cilt pürüzsüzlüğünü de destekler. Bu sayede cilt sıkılaşır, dolgunlaşır ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır.
● Ayrıca krem, cilde uzun süre bol miktarda nem sağlar, cildin su bağlama kapasitesini artırır ve böylece en kuru cilt koşullarına bile karşı koyar.

Aktif madde kombinasyonları
Vegan Biollagen ve Dermican kombinasyonu cildin kendi kolajeninin ve diğer yapısal proteinlerin oluşumunu uyarır. Aktif bileşenlerin (peptitler) küçük molekülleri nedeniyle cilde özellikle derinlemesine nüfuz ederler ve hayvan kolajenine kıyasla daha iyi ve daha kalıcı bir etkiye sahiptirler. Sepilift DPHT bu etkiyi daha da arttırıp destekler ve kaldırma etkisine sahiptir. Pentavitin sonuçta olağanüstü cilt nemi sağlar ve bakım konseptini mükemmel bir şekilde tamamlar.
Başvuru
● Her gün sabah ve akşam kullanın
● kollajen serumu ile kombinasyon halinde en iyi sonuçlara ulaşılır
● Göz çevresi için de idealdir

İçerik: 50 ml, 

parfümsüz

 

İÇİNDEKİLER:

Su, Propandiol, İzostearil İzostearat, Dikaprilil Eter, C15-19 Alkan, Setearil Alkol, Butyrospermum Parkii (Shea) Yağı, Sakkarit İzomerat, Niasinamid, Gliseril Stearat, Jojoba Esterleri, Dipalmitoil Hidroksiprolin, Ksantan Sakızı, Sodyum Hiyaluronat, Gliserin, Mannitol, Hidroksiasetofenon , Helianthus Annuus Tohum Balmumu, Palmitik Asit, Sodyum Stearoil Glutamat, Helianthus Annuus Tohum Yağı, Etil Ferulat, Tokoferol, Sh-Polipeptid-123, Poligliserin-3, Humulus Lupulus Ekstraktı, Asetil Tetrapeptid-9, Sitrik Asit, Kaprilil Glikol, 1, 2-Heksandiol, Sodyum Sitrat, Kaprilhidroksamik Asit.

0.00
2,190.00
Fiyatı düşünce haber ver

Sizin İçin Seçtiklerimiz