HAKKIMIZDA

 

Aging Younger Beauty ‘den hepinize merhaba,

Bu platformda bizzat kullandığım, tamamı yurtdışından ithal, organik, %100 doğal, tamamen temiz içerikli ve sertifikalı ürünleri sizlerle buluşturuyorum. Aging Younger Beauty olarak ana hedefimiz, güzellik sektöründe daha temiz, daha organik ve daha doğal ürünler ile birlikte hepimizin daha sağlıklı ve mutlu yaşamasını sağlamak…

Doğal ürünlerle tanışmam Viyana’da okuduğum zamanlara dayanıyor. Ancak zaman içerisinde markalara olan merakım nedeniyle doğal ürünlerden uzaklaştım. 2020 yılında başladığım anti aging eğitimleri, ardından fonksiyonel tıp eğitimleri ve bu eğitimlerde öğrendiklerim ile sağlıklı yaşam tarzı beni yeniden doğal ürünler ile bir araya getirdi.  

Fonksiyonel tıp, ilaçtan uzak,tamamen doğru beslenme ve doğal yaşam tarzı ile iyileşmeyi hedefleyen bir yaklaşım tarzı olduğundan, yeni çağa ayak uydurarak ben de hayatımı bu yönde değiştirmeye karar verdim. Bu süreçte aromaterapi eğitimleri aldım ve kendi bakım ürünlerimi kendim üretmeye başladım. Ne kadar ilginçtir ki, bu doğal bakım ürünlerinden senelerdir kullandığım pahalı ve marka cilt bakım ürünlerine nazaran çok daha fazla fayda görmeye başladım. Kendi yaptığım ürünleri sizinle de tanıştırmak isterdim. Ancak Türkiye’de organik ve doğal ürünler ile ilgili belirli bir regülasyon bulunmuyor. Bu yüzden bu arayışa Avrupa’da devam ettim. Birçok markayı kullanıp denemeye başladım ve sonunda en beğendiklerimi sizlerle de buluşturmaya karar verdim. 

Aging Younger Beauty'nin size sunduğu tüm ürünler Avrupa’dan ithal, çoğunluğu organik sertifikalı 100% doğal ürünler. Her birini sizler için test ettim, uzun süreler denedim ve öncelikle kendim çok memnun kaldım. Bu doğal ürünlerin tasarımı, ambalajı, içeriği ve kullanımı sürdürülebilir yaşam ilkelerine ve etik çalışma kurallarına sıkı sıkıya bağlı bulunduğundan sorumlu ve bilinçli bir tüketici olarak kullanımı bir o kadar daha zevkli. 

Umarım bu ürünleri benim kadar sizler de beğenirsiniz. Unutmayın; 

"Temiz içerikli ürünleri tercih edin, çünkü kendinizi ve cildinizi zehirlemeyecek kadar değerlisiniz.”

Sevgilerimle,

Rengin Pekuysal